Promocja witryny Marketing — 7 sposobów zarabiania pieniędzy

Promocja witryny Marketing może i powinien obejmować kilka podstawowych elementów składowych lub podstawowych strategii, które generują dochód tak szybko, jak to możliwe, przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości i spójności. Jeśli można to zrobić z myślą o „integracji”, oznacza to również długoterminowe zwycięstwo strategii, która stworzy rosnący rozmach i efekt dźwigni. Mam na myśli to, że każda z twoich podstawowych strategii w jakiś sposób łączy się ze wszystkimi innymi i tworzy coś, co niektórzy nazywają kołem łączącym, piastą lub siecią, w której każdy z oddzielnych komponentów łączy się i uzupełnia inne. Poniższe elementy składowe to doskonały zestaw strategii umożliwiających szybki start i budowanie z myślą o długoterminowych zyskach

visit https://matrixmarketing.pl/2020/08/31/reklama-to-psychologia/

* Blogowanie

Założenie bloga jest łatwe, bezpłatne i stanowi początkowy element planu marketingowego promocji witryny. Blog jest witryną internetową i powinien być skonfigurowany jako dom lub centrum wszystkich innych strategii. Wszystko inne będzie w jakiś sposób linkować do Twojego bloga

* Marketing forumowy

Fora to miejsca, w których ludzie o podobnych poglądach spotykają się i dyskutują na podobne tematy. Możesz odpowiadać na pytania i komentować określone tematy, a także zostawić link do podpisu na swoim blogu, aby zainteresowane strony mogły się z Tobą połączyć. Jeśli Twoje treści są dobre, będą słuchać i być może kupią to, co masz tam do zaoferowania.

* Marketing na Facebooku

Facebook jest wiodącą witryną w Internecie pod względem ruchu w mediach społecznościowych. „Fan Pages” można założyć za darmo, szybko i łatwo. Ta strona może ustanowić kolejny link do Twojego koła i bardzo szybko połączyć Cię z setkami, a nawet tysiącami ludzi, którzy są zainteresowani tymi samymi rzeczami, co Ty. Możliwości są nieograniczone dzięki Facebookowi.

* Marketing na Twitterze Bardzo podobny do Facebooka w tym, że możesz założyć się za darmo, szybko i łatwo i bardzo szybko połączyć się z tysiącami osób zainteresowanych Twoimi produktami i usługami. Zarówno Facebook, jak i Twitter mają strony „profilowe”, które umożliwiają umieszczanie linków do innych witryn w Internecie. Kolejne ogniwo w łańcuchu.

* Marketing artykułów

Artykuł marketingowy polega zasadniczo na pisaniu artykułów i przesyłaniu ich do katalogów artykułów, takich jak EzineArticles. Zakładając, że masz świetne treści, ludzie będą zainteresowani i będą odsyłać do innych treści w innych witrynach oraz będą chcieli dowiedzieć się więcej o tym, co masz do zaoferowania (właśnie to robię!). Zwróć szczególną uwagę na moje linki na końcu tego artykułu. Kliknij je, aby zobaczyć, dokąd Cię zaprowadzą i przemyśleć logikę tego procesu oraz to, jak możesz wykorzystać tę logikę w swoich artykułach.

* Marketing wideo

Jest to kolejna BARDZO potężna strategia marketingowa promocji witryny i jest zaskakująco łatwa, gdy przezwyciężysz początkową nieśmiałość. Pamiętaj, że nie musisz pokazywać swojej twarzy przed kamerą, aby prowadzić marketing wideo. Wiele odnoszących sukcesy gwiazd marketingu internetowego używa wysokiej jakości slajdów Power Point ze ścieżkami dźwiękowymi za nimi. YouTube jest preferowanym kanałem dystrybucji wideo marketingu.

* Google AdWords (płatność za kliknięcie)

Marketing płatny za kliknięcie jest bardzo szybki i bardzo skuteczny, jeśli jest prowadzony prawidłowo. Dwie potencjalne wady PPC to koszt i konieczność nauczenia się prawidłowego sposobu prowadzenia marketingu typu pay-per-click. Są to tylko wady, jeśli nie nauczysz się i nie wykonasz ich poprawnie. Wielu odnoszących sukcesy przedsiębiorców internetowych wydaje tysiące dolarów miesięcznie na PPC, ale tylko dlatego, że zarabiają dwa razy więcej. Po prostu bądź ostrożny i śledź swoje kampanie, a ta strategia jest zwycięska.

Jeśli chcesz zarabiać w Internecie i naprawdę zaangażować się w plan marketingowy promocji swojej witryny, powinieneś natychmiast zacząć od pierwszej strategii powyżej. Dodaj każdą z pozostałych strategii, jedną po drugiej, gdy je opanujesz, a wkrótce będziesz mieć sieć witryn o bardzo wysokiej jakości, z których każda będzie zachęcać do rentowności następnej.